Rada pedagogiczna
w roku szkolnym 2020/2021
mgr Agnieszka Sarnat - nauczyciel języka polskiego, nauczyciel oligofrenopedagog
mgr Urszula Ziętek - nauczyciel chemii, nauczyciel techniki
mgr Ewa Batorowicz - nauczyciel psycholog
mgr Joanna Bernadzikiewicz-Zielonka - nauczyciel bibliotekarz
mgr Anna Bobrowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel oligofrenopedagog
mgr Anna Budzyńska - nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
mgr s. Stanisława Buryło - nauczyciel religii
mgr Grażyna Chyb - nauczyciel matematyki, nauczyciel informatyki
mgr Elżbieta Czyż - wychowawca świetlicy
mgr Danuta Dujka - nauczyciel matematyki
mgr Lila Dulias - nauczyciel historii, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie
mgr Aldona Dzik - nauczyciel muzyki, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Elżbieta Gawlik - nauczyciel informatyki, nauczyciel pedagog
mgr Sławomir Goliński - nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć sportowych, wychowawca świetlicy
mgr Renata Gorlicka-Krajewska - nauczyciel języka polskiego
mgr ks. Bartłomiej Goździewski - nauczyciel religii
mgr ks. Marcin Gregiel - nauczyciel religii
mgr Tomasz Jarzembiński - nauczyciel języka polskiego
mgr Agnieszka Jaworska - nauczyciel oligofrenopedagog
mgr Małgorzata Kaleta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Dorota Kamienik - nauczyciel logopeda
mgr Iwona Kamińska - nauczyciel logopeda, nauczyciel świetlicy
mgr Agnieszka Kopycka - nauczyciel matematyki, nauczyciel informatyki
mgr Dominika Kowalczyk - nauczyciel języka angielskiego
mgr Marzena Kucharczyk - nauczyciel języka polskiego, nauczyciel oligofrenopedagog
mgr Arleta Łyżwa - nauczyciel fizyki, doradca zawodowy
mgr Mirosława Michalczak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Milena Mosioł-Nowak - nauczyciel oligofrenopedagog, wychowawca świetlicy
mgr Barbara Motyka - nauczyciel geografii, nauczyciel oligofrenopedagog
mgr Marek Motyka - nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć sportowych
mgr Ilona Nogaj - nauczyciel bibliotekarz
mgr Dariusz Nowak - nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć sportowych
mgr Marta Nowak - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Paweł Pawłowski - nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć sportowych
dr Renata Piskorz - nauczyciel oligofrenopedagog
mgr Marta Słyk - nauczyciel logopeda, nauczyciel oligofrenopedagog, wychowawca świetlicy
mgr Edyta Sodel - nauczyciel pedagog
mgr
Kamil Stani - nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć
sportowych, nauczyciel historii,
nauczyciel
oligofrenopedagog
mgr Arleta Strzelec - nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel informatyki
mgr Renata Syta - nauczyciel języka angielskiego
mgr Renata Szcześniak - nauczyciel języka niemieckiego, wychowawca świetlicy
mgr Agnieszka Szpara - nauczyciel muzyki, nauczyciel plastyki, wychowawca świetlicy
mgr Justyna Szyszka - nauczyciel języka polskiego
mgr Urszula Śliwa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy
mgr Krystyna Tuzimek - nauczyciel przyrody, nauczyciel biologii
mgr Rafał Tuzimek - nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel informatyki
mgr Renata Wiatr - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy
mgr Izabela Wójcik - nauczyciel języka angielskiego
mgr Aneta Wziątek - nauczyciel oligofrenopedagog, nauczyciel plastyki