Spotkanie w ramach realizacji projektu „U nas - nic bez nas”

W środę w Publicznej Szkole Podstawowej w Wierzbicy odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne w ramach realizacji projektu Programu Integracji Społecznej „U nas - nic bez nas”. W spotkaniu uczestniczyły głównie panie z Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie naszej gminy, Przewodniczący Zarządu Osiedla - pan Stefan Ruzik oraz przedstawiciele młodzieży szkolnej. Przybyłych gości powitały: pani dyrektor Aneta Mazur, wicedyrektor pani Edyta Sodel oraz opiekun Szkolnego Muzeum Regionalnego pani Zofia Stachowicz.

Goście zostali zapoznani z harmonogramem, tematyką oraz formą spotkań. Zwiedzili również Szkolne Muzeum Regionalne.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Kolejnym przedsięwzięciem w ramach realizacji programu będą przedświąteczne warsztaty artystyczne, które odbędą się 02.04.2009 o godz. 15.00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy, na które już dziś bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.