Zapytanie ofertowe

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wierzbica, 22.07.2011 r.

im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy w związku z realizacją projektu nr WNA-POKL.09.05.00-14-216/09, pt. „Z komputerem na Ty w Wierzbicy”
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

ogłasza otwarty nabór na partnera w celu wspólnej realizacji projektu.

Głównym celem projektu jest pobudzenie świadomości mieszkańców gminy Wierzbica i ich zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju edukacji i podnoszenia poziomu ich wykształcenia i umiejętności. Udział 60 Beneficjentów w warsztatach/zajęciach będzie miał na celu merytoryczne podniesienie wśród uczestników kompetencji w zakresie ICT jak i praktycznego wykorzystania zdobytych wiadomości.

Zadaniem partnera będzie współuczestnictwo w procesie rekrutacji, promocji i pomocy w opracowaniu programu i harmonogramu zajęć.

Okres trwania projektu: 01 sierpień 2011 r. – 31 grudzień 2011 r.

Miejsce realizacji: PSP im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

Oferty składane przez potencjalnych partnerów powinny zawierać:

1. Charakterystykę podmiotu i informacje na temat wkładu partnera w realizację projektu (zasoby: ludzkie, organizacyjne, techniczne lub finansowe).

2. Informację na temat doświadczenia w realizacji projektów o podobnym charakterze.

3. Zaprezentowanie koncepcji realizacji projektu.

4. Opis zaangażowania partnera w kwestii przygotowania projektu.

Potencjalni partnerzy powinni przygotować ofertę zgodnie z obowiązującymi zasadami Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i obowiązującymi w tym obszarze przepisami prawa oraz z uwzględnieniem wytycznych IP/IP2.

Wraz z ofertą należy przedłożyć:

1. Aktualny odpis z rejestru lub odpowiedniego wyciągu z ewidencji lub inne dokumenty potwierdzające status prawny oferenta i umocowanie osób go reprezentujących.

2. Aktualny statut podmiotu.

3. Pisemne oświadczenie o niezaleganiu z płatnościami na rzecz podmiotów publiczno - prawnych.

4. Wykaz projektów o podobnym charakterze, w których potencjalny partner uczestniczył lub realizował samodzielnie w ciągu ostatnich 2 lat.

5. Inne dokumenty mogące mieć znaczenie przy ocenie oferty.

Przy wyborze partnera oceniana będzie w szczególności:

1. Zgodność działania potencjalnego partnera z celami partnerstwa.

2. Oferowany wkład potencjalnego partnera w realizację projektu.

3. Doświadczenie w realizacji projektów o podobnym charakterze.

4. Współpraca z beneficjentem w trakcie przygotowania projektu.

Termin składania ofert: do dnia 29 lipca 2011 roku, do godz.13:30. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór partnerów do realizacji projektu Z komputerem na Ty w Wierzbicy” osobiście w sekretariacie PSP im. St. Żeromskiego w Wierzbicy lub wysłać na adres:

PSP im. St. Żeromskiego w Wierzbicy;

26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62.

Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na ww. adres do dnia 29 lipca 2011 roku do godziny 13:30.

Ogłaszający nabór zastrzega sobie prawo do negocjowania warunków realizacji zadania oraz do unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

Wynik przeprowadzanego naboru zostanie podany do publicznej wiadomości w formie informacji na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy oraz na tablicy ogłoszeń PSP im. St. Żeromskiego w Wierzbicy; 26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62.

formularz oferty