Zapytanie ofertowe

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wierzbica, 02.08.2011 r.

im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy w związku z realizacją projektu „Z komputerem na Ty w Wierzbicy” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ogłasza nabór na stworzenie strony internetowej projektu i jej aktualizację.

Głównym celem projektu jest pobudzenie świadomości mieszkańców gminy Wierzbica i ich zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju edukacji i podnoszenia poziomu ich wykształcenia i umiejętności. W ramach realizacji projektu zostaną zorganizowane zajęcia z zakresu ICT dla 60 mieszkańców gminy Wierzbica.

FORMULARZ OFERTY

NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA PONIŻEJ 14 000 EURO

I. Nazwa i adres Zamawiającego

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62.

II. Nazwa przedmiotu zamówienia:

1. Wykonanie graficzne strony projektu „Z komputerem na Ty w Wierzbicy”,

2. Oprogramowanie strony,

3. Przeszkolenie z zakresu administrowania strony internetowej.

4. Aktualizacja strony internetowej przez 4 miesiące

III. Wymagania związane z wykonaniem:

O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać wykonawcy, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu stron www.

IV. Ofertę należy:

1.       Złożyć w formie pisemnej osobiście lub przesłać pocztą na adres biura projektu, w terminie do dnia 09.08.2011r. do godz. 13.00. Decyduje data wpływu, a nie stempla pocztowego.

2.       Oferta powinna zawierać:

a.        CV z opisem doświadczenia w zakresie tworzenia stron www;

b.       Kwalifikacje;

c.        Propozycję cenową, którą należy złożyć na załączonym formularzu – załącznik nr 1;

d.      Wstępną koncepcję projektu strony www.

3.       Opis sposobu obliczenia ceny:

a.        W cenie stworzenia strony jak i jej aktualizacji należy uwzględnić wartość usługi brutto-brutto;

b.      Cena może podlegać negocjacji przed zawarciem umowy.

V. Kryteria oceny oferty:

1.       Przy ocenie oferty brane pod uwagę będą następujące elementy:

a.        Cena brutto-brutto – wartość wagowa oceny „cena brutto-brutto” – 30%

b.       Ocena wstępnej koncepcji projektu strony  – 40%

c.        Doświadczenie w zakresie projektowania stron www – 30%

Maksymalna liczba punktów = 10

VI. Informacje dotyczące wyboru najkorzystniejszej oferty:

O wyborze najkorzystniejszych ofert Zamawiający niezwłocznie zawiadomi wszystkie podmioty, które przesłały oferty w ustalonym terminie.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o składanie wymaganych dokumentów na adres:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy

26-680 Wierzbica, ul. Żeromskiego 62

z dopiskiem: stworzenie strony www w projekcie „Z komputerem na Ty w Wierzbicy” w terminie od dnia 02.08.2011 r. do dnia 09.08.2011 r. do godz.13.00. Decyduje data wpływu, a nie stempla pocztowego. Do wymaganych dokumentów proszę dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Ogłaszający nabór zastrzega sobie prawo do negocjowania warunków realizacji zadania oraz do unieważnienia naboru bez podania przyczyny.

formularz oferty