UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

1 września odbyła się w naszej szkole uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2011/2012. O godzinie 9.00 pierwszy dzwonek zabrzmiał dla uczniów klas I-III i oddziału specjalnego, zaś dla uczniów klas IV-VI o godz. 9.30. Pani dyrektor Aneta Mazur serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców, pracowników szkoły, a w szczególności pierwszoklasistów. Przedstawiła zgromadzonej społeczności szkolnej list z życzeniami z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego od Pani Minister Katarzyny Hall. Pani dyrektor ponadto życzyła wszystkim uczniom - sukcesów, siły w zdobywaniu wiedzy i samych radosnych chwil spędzonych w murach naszej szkoły, nauczycielom - cierpliwości i wytrwałości, a rodzicom jak najmniej zmartwień i trosk oraz dobrej, wzajemnej współpracy dla dobra dzieci i szkoły w tym nowym roku szkolnym 2011/2012.