WYBORY OPIEKUNA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniach 07 - 08 września 2011 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory opiekuna SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.

Do głosowania w dniu 07 września 2011 r. przystąpiło 137 uczniów klas IV – VI, którzy na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych dokonali wyboru  jednego spośród czternastu kandydatów - nauczycieli.

Oto jak przedstawiają się wyniki  wyborów:
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego decyzją uczniów został pan Kamil Stani, który uzyskał 55 głosów. W pracy z samorządem uczniowskim wspomagać go będzie pan Sławomir Goliński, który uzyskał 24 głosy oraz pani Renata Syta z liczbą 15 głosów.

Natomiast w dniu 08 września 2011 r. do głosowania przystąpiło 135 uczniów klas I -III.

Tu największą liczbę głosów uzyskały: pani Arleta Strzelec – 23 głosy oraz pani Apolonia Piasek – 18 głosów. Wybrane panie dołączyły do opiekunów wybranych przez uczniów klas IV-VI i w opiece nad samorządem będą reprezentowały „ małą” szkołę.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała wicedyrektor pani Edyta Sodel oraz pani Marzena Kucharczyk.

Nowo wybranym opiekunom samorządu serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy z bracią uczniowską w nowym roku szkolnym 2011/2012.