WYBORY ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

28 września 2011 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory zarządu SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Wybory przebiegały w miłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy głosujący przestrzegali zasad prawidłowego głosowania, dzięki czemu komisja sprawnie zliczyła głosy i ogłosiła listę osób wybranych do zarządu Samorządu Szkolnego.

Oto pięcioosobowy team, który będzie podejmował i realizował zadania w imieniu i dla całej społeczności uczniowskiej. Myślimy, że podobnie jak w zeszłym roku ten rok dla nas wszystkich będzie owocował w mnóstwo niezapomnianych, ciekawych i spontanicznych wydarzeń dla nas wszystkich umilając nam - uczniom czas między zajmującą nauką.

Skład zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Gratulujemy nowemu zarządowi SU i z niecierpliwością czekamy na mądre i atrakcyjnie przemyślane decyzje uatrakcyjniające naszą naukę w szkole.