ANDRZEJKI SZKOLNE!!

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy w dniu 24.11.2011r. odbyła się zabawa Andrzejkowa i Halloween. Organizatorami imprezy był Samorząd Uczniowski i  wychowawcy świetlicy. W czasie imprezy odbywały się wróżby, które zorganizowali uczniowie przy pomocy Pani Sylwii Siwiorek i Zosi Stachowicz. Odbyły się również zawody w Armwrestlingu, które wygrali: Bartosz Kaluga z klasy VB w kategorii +50 oraz Mateusz Kowalczyk z klasy VA w kategorii –50. Uczniowie mogli korzystać z kawiarenki szkolnej zorganizowanej przez Panią Arletę Strzelec. Za dobrą zabawę i świetną muzykę odpowiadała Natalia Urbańska absolwentka naszej szkoły. Wszyscy uczniowie bawili się wyśmienicie i z pewnością czekają na następną imprezę szkolną.