Powitanie wiosny.

21 marca 2012r. uczniowie klas I-III i oddziału specjalnego powitali wiosnę i świętowali „Dzień wody”. Dzieci wysłuchały informacji przedstawionych przez uczniów klasy III a na temat konieczności oszczędzania zasobów wodnych w naszym najbliższym otoczeniu. Mamy działać lokalnie, a myśleć globalnie. Następnie każda klasa zaprezentowała piosenkę i okrzyk o tematyce wiosennej. Wszyscy uczniowie ubrani  kolorowo, wiosennie zgodnie orzekli, że czas już pożegnać zimę. W atmosferze zabawy i radości spalono marzanny wykonane przez uczniów. „Marzanno, marzanno, ty zimowa panno,  w ogień cię rzucamy, bo wiosnę witamy!” , „Wesołe miny mamy, bo wiosnę witamy!” takimi okrzykami żegnano zimę i witano wiosnę. Nad przebiegiem imprezy czuwały panie: Anna Bobrowska, Iwona Kamińska i Renata Piskorz. (a.b)