Podziękowanie za współpracę

Panie Renata Gorlicka – Krajewska i Marzena Kucharczyk wraz z uczniami otrzymały podziękowania od Dyrekcji Narodowego Teatru im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu za zainteresowanie młodego widza teatrem. Uczniowie naszej szkoły od lat chętnie uczestniczą w spektaklach i warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów wrocławskich scen. Dużym powodzeniem cieszyły się ostatnie przedstawienia: „Mikołajek” i „Księga dżungli”. Poszukiwanie prawdziwych wartości etycznych, moralnych i estetycznych poprzez edukację teatralną nabiera szczególnego znaczenia zwłaszcza w czasach zaniku autorytetów. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie nie tylko wspomagać proces dydaktyczny, ale wzbudzi i wzmocni w młodym człowieku zainteresowanie sztuką.