Próbny sprawdzian piątoklasistów

Dzisiaj 54 uczniów z klas V naszej szkoły pisało próbny sprawdzian zatytułowany "Rodzina". Uczniowie na podstawie wiersza Tadeusza Gicgiera musieli odpowiedzieć na różne pytania. Zapoznali się również z rodziną Majki. Sprawdzian rozpoczął się o godz. 11.00 i trwał 60 minut.

Uczniowie Ci pomimo, że był to ich pierwszy próbny sprawdzian byli lekko podenerwowani. Wręcz mówili, iż mają w głowie mętlik. Przed ich pierwszą próbą zostali zapoznani przez nauczycieli uczących w danych klasach z organizacją i przebiegiem sprawdzianu. W przeddzień ich próbnego testu kompetencji również pani dyrektor Aneta Mazur oraz pani wicedyrektor Edyta Sodel jeszcze raz przypomniały zdającym  zasady panujące podczas sprawdzianu.

Z wynikami próbnego sprawdzianu wszyscy piszący zostaną zapoznani zaraz po świętach.