Konkurs przyrodniczy EKO

Konkurs przyrodniczy EKO – test odbył się 20 kwietnia 2012 roku w naszej szkole w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi. Przebiegał w formie testowej. Do konkursu przystąpiło 24 uczniów klas piątych i szóstych. Była to już II edycja ogólnopolskiego konkursu wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska. Wyniki prac konkursowych zostaną przesłane do szkoły 28 maja wraz z nagrodami, dyplomami oraz statystykami.

Uczestnicy konkursu przyrodniczego EKOTEST

Klasa V a: Góźdź Przemysław, Batorska Małgorzata, Jaworski Jan, Piskorz Jakub.

Klasa V b: Bodzak Aleksandra, Hendzel Maja,  Duralska Daria, Kaluga Bartek, Ogorzałek Iza, Julia Wiatr.

Klasa VI a: Motyka Maria, Matejska Maria, Dujka Julia, Śliwa Olaf, Smorongiewicz Aleksandra, Wziątek Joanna, Dziurzyński Grzegorz.

Klasa VI b: Zawisza Igor, Gogacz Paweł,  Ziętek Wiktoria, Ziółko Rafał,  Kochańska Dominika, Parteka Jakub, Konwa Paulina.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycielki przyrody - Krystyny Tuzimek.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom, którzy poprzez uczestnictwo w konkursie pogłębili  świadomość ekologiczną w naszej szkole.