Ogólnopolski Konkurs „MIX” z języka angielskiego dla klas 4 - 6

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego „MIX” dla klas IV - VI zorganizowanym przez Centrum Edukacji MIX. 7 marca 2012r. czternastu uczniów naszej szkoły pisało taki sam test, jak dzieci np. ze Szczecina czy Rzeszowa. Uczniowie zostali jedynie podzieleni na trzy kategorie: odpowiednio dla klas IV, V i VI. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki. Dyplom Laureata otrzymała uczennica klasy V a - Julia Nowak za zajęcie 10 miejsca w Polsce.

Wyróżnienie otrzymały: Daria Duralska – uczennica klasy V b za zajęcie 14 miejsca oraz Weronika Wakuła – uczennica klasy V a za 15 pozycję.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycielek języka angielskiego: Arlety Strzelec i Renaty Syty.

Gratulujemy sukcesu!