Występ zespołu DOMINO

8 kwietnia 2009 r. w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć mieszkańców Domu Pomocy Społecznej z Wierzbicy, którzy tworzą zespół DOMINO. Przedstawili oni całej społeczności szkolnej tradycje wielkanocne. Za swój występ dostali owacje od wszystkich na stojąco. Na koniec swojego występu otrzymali z rąk pani dyrektor Anety Mazur, wicedyrektor Edyty Sodel oraz pani Iwony Kamińskiej dyplomy i słodkie upominki.

Po występie zespołu Domino uczniowie z klasy VIc pod opieką pani Joanny Porzyczki wprowadzili wszystkich w stan zadumy i refleksji nad własnym życiem podczas omówienia poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej.

Na koniec pani dyrektor Aneta Mazur oraz ks. Krzysztof Andaś wszystkim zgromadzonym złożyli życzenia świąteczne.