ROK SZKOLNY 2012/2013

Szanowni Rodzice!

Z wielką przyjemnością informujemy, że dzięki wpłacanym przez Państwa pieniądzom na rzecz Rady Rodziców w roku szkolnym 2011/20112 udało się nam zrealizować wiele projektów ułatwiających i umilających naszym dzieciom "Życie w szkole".

Przypominamy, a Rodziców nowych uczniów – których serdecznie witamy w progach „naszej szkoły”, informujemy - że zgodnie z uchwałą Rady Rodziców podjętą dnia 24 września 2012 r., deklarowana wpłata na rzecz RR w roku szkolnym 2012/2013 wynosi 20 złotych na dziecko (oczywiście mile widziane będą wyższe wpłaty). Wpłata może być dokonana jednorazowo w sekretariacie szkoły lub na podane poniżej konto RR.

Witając w naszej szkole Rodziców Dzieci klas pierwszych, pragniemy poinformować, że z pozyskiwanych w ten sposób funduszy organizowaliśmy m.in. imprezy i uroczystości szkolne, zostały zakupione pomoce naukowe, ufundowaliśmy nagrody rzeczowe dla dzieci w  licznych konkursach organizowanych na terenie szkoły, jaki i zawodach sportowych oraz zakupiliśmy nagrody na koniec roku, za osiągnięcia w nauce, czy wyróżniającą postawę w  szkole oraz przeprowadziliśmy remont łazienek i malowanie sal lekcyjnych w budynku małej szkoły.

W tym roku szkolnym już zostały podjęte prace wymiany podłogi w małej  sali gimnastycznej, w świetlicy i oddziale specjalnym w budynku głównym. Zakupiono komputery do sal dydaktycznych. Planujemy wymienić wykładzinę w sali nr 8 w małej szkole. Chcemy wspomóc szkołę w dostosowaniu stołówki i Sali dydaktycznej do rozdzielni posiłków.

Aby realizacja naszych planów mogła być realna,  musimy posiadać na to odpowiednie środki. Jeszcze raz, dziękując wszystkim za wpłacane pieniądze, podkreślamy, że ,,wracają one do naszych dzieci", uatrakcyjniają i wzbogacają szkolne Życie.

Serdecznie zapraszamy rodziców na stronę szkoły

Konto Rady Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy ul. Żeromskiego 62, 26-680 Wierzbica:

Południowo – Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku Oddział w Wierzbicy

68 9132 0001 0118 5114 2000 0010

przy wpłacie proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Prezydium Rady Rodziców

przy Publicznej Szkole Podstawowej

im. Stefana Żeromskiego

w Wierzbicy