ZAPRASZAMY DO NAS W PRZYSZŁYM ROKU !!!

Finał I Rajdu Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy
"Z życzliwością i tolerancją w trasie"

Rajd odbył się w bardzo mglisty dzień na trasie Dąbrówka Warszawska - Zalesice - Kolonia Wierzbica - Kolonia Pomorzany - Wierzbica. W rajdzie uczestniczyły trzy drużyny, które podczas pokonywania wyznaczonej trasy, dzielnie rozwiązywały test dotyczący historii gminy Wierzbica. Impreza była objęta patronatem Zarządu PTSM  "Ziemia Radomska", a także wsparciem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Impreza połączona była z obchodami Światowego Dnia Tolerancji i Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Na mecie rajdu, w budynku głównym szkoły, wszyscy uczestnicy posilili się "harcerską grochówką". Następnie wysłuchaliśmy koncertu pana Dariusza Bernatka. Dwuosobowe zespoły brały udział w konkursie plastycznym na plakat nt. podtytułu rajdu. Klasyfikacja drużyn po ocenieniu testu i plakatu przedstawiała się następująco:

I miejsce - "Aenigma" z Publicznego Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka w Wierzbicy

II miejsce - "Świetliki II" z naszej szkoły

III miejsce - "Świetliki I" również z naszej szkoły

Dyplomy i nagrody dla drużyn oraz podziękowania dla nauczycieli wręczały pani dyrektor Aneta Mazur i pani wicedyrektor Edyta Sodel.

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację rajdu: pani wicedyrektor Edyta Sodel, pani Joanna Bernadzikiewicz-Zielonka, pani Danuta Dujka, pani Renata Syta, pani Dorota Kamienik, pani Sylwia Siwiorek i pan Kamil Stani.

ZAPRASZAMY DO NAS W PRZYSZŁYM ROKU !!!