Mikołajkowe rozgrywki

sportowe klas I-III

Dnia 06.XII.2012r. zostały zorganizowane dla uczniów klas I-III rozgrywki sportowe połączone
z rozwiązywaniem łamigłówek matematycznych i ortograficznych. Organizacją spotkania zajęły się panie: Mirosława Michalczak
i Anna Bobrowska. Uczniowie bardzo chętnie podjęli wyzwania, którym towarzyszyły ogromne emocje. Nie było wygranych, ani przegranych, najważniejsza była dobra zabawa. Na zakończenie spotkania przybył oczekiwany gość specjalny - święty Mikołaj w otoczeniu Śnieżynek pani dyrektor Anety Mazur oraz pani wicedyrektor Edyty Sodel. Każde dziecko otrzymało słodki podarunek. Piosenką pt. „Mikołaj” uczniowie podziękowali za odwiedziny tak miłych gości. To był dzień pełen miłych i niezapomnianych wrażeń. (a.b)