Spotkanie z policjantami
w "małej" szkole

W dniu 16 stycznia 2013 r. (środa) o godzinie 10.45 w sali gimnastycznej szkoły przy
ul. Krasickiego 38 dla uczniów klas I-III i oddziału specjalnego odbyło się spotkanie edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa na drogach, w szkole i na podwórku z udziałem funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.  Zagadnienia te zawarte są w programie wychowawczym szkoły na rok szkolny 2012/2013 i stanowią cele operacyjne planów działań wychowawczych I etapu edukacyjnego. Tematyka podjęta podczas tego spotkania nawiązywała do zbliżających się BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH 2013. Dzieci dowiedziały się jak zachowywać się na drodze, na lodowisku, na sankach, w kontaktach z obcymi oraz poznały sposób ochrony przed atakiem psa.