Kulig klasy III a

Dnia 26 stycznia 2013 uczniowie klasy III a wybrali się na kulig. Dzieci uczestniczące
w kuligu miały zapewnioną opiekę wychowawcy klasy pani Małgorzaty Kalety oraz rodziców. Uczniowie zostali poinformowani o zasadach bezpieczeństwa.

Rodzice zawieźli dzieci swoimi samochodami do Dąbrówki Warszawskiej, gdzie na skraju lasu czekały już duże sanie i dwa piękne konie z dzwoneczkami. Kulig mknął przez las
i polanę. Nie obyło się bez wywrotek na zakrętach. Ci, którzy siedzieli na ostatnich sankach, ciągle wywracali się i trzeba było sie zatrzymywać. Zabawy było co nie miara. Wśród uczniów byli i tacy, którzy taką przejażdżkę saniami przeżyli pierwszy raz w swoim życiu.

Następnie, zrobiliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Rodzice przygotowali termosy gorącej herbaty. Dzieci robiły aniołki na śniegu, woziły się sankami, a nawet sprawdzały jak duże są zaspy. Kulig był bardzo udany. Wszyscy świetnie się bawili.