Obchody Dnia Olimpijczyka

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

W dniu 08.03.2013r. odbyły się obchody Dnia Olimpijczyka, które zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. W ramach imprezy odbył się apel dla uczniów klas IV-VI. Uczniowie poznali historię starożytnych i nowożytnych Igrzysk Olimpijskich oraz wzięli udział w teście na znajomość polskich olimpijczyków. Pan Sławomir Goliński przedstawił i omówił zasady fair play, którymi kierowali się starożytni olimpijczycy. Wszyscy uczniowie bardzo aktywnie brali udział w imprezie. Panie dyrektorki również brały udział w tychże obchodach i pogratulowały uczestnikom zabaw.

Ponadto pani dyrektor Aneta Mazur złożyła wszystkim zebranym życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn.