I miejsce w konkursie
"AS  MATEMATYKI  2009
"

W dniu 26 marca 2009 r. uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w II Małym Konkursie Matematycznym „AS MATEMATYKI 2009”, organizowanym przez Publiczną  Szkołę  Podstawową im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach. Naszą szkołę reprezentowały:

Ponadto Julia Nowak zajęła I miejsce w kategorii klasa II i uzyskała tytuł: ”As matematyki 2009”. Gratulujemy laureatom.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas II i III z następujących szkół: PSP w Kowali, PSP nr 32 w Radomiu, PSP w Łączanach, PSP w Mazowszanach i PSP w Wierzbicy.

Organizatorzy konkursu przygotowali dla uczestników zadania o zróżnicowanym poziomie trudności. Po skończonej pracy i posiłku, uczniowie obejrzeli przedstawienie pt. ”Kopciuszek” w wersji angielskiej, zwiedzili szkołę, poćwiczyli na siłowni i zawiązali nowe znajomości.

Nastąpił miły moment dla nas, kiedy ogłoszono wyniki i okazało się, że nasza szkoła w tym roku zajęła I miejsce, a Julia Nowak została Asem matematyki na poziomie klas II. Dyrektor PSP w Mazowszanach pani Irena Falkiewicz wręczyła laureatom nagrody i dyplomy oraz życzyła dalszych sukcesów w rozwijaniu zainteresowań matematycznych.