X HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW „JEDLNIA CUP 2013”
O PUCHAR STAROSTY RADOMSKIEGO

Uczniowie naszej szkoły w dniach 8 kwietnia
i 12 kwietnia 2013 r. uczestniczyli w X Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców ,,Jedlnia Cup 2013”
o puchar Starosty Radomskiego w rocznikach 2002
i 2000 zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jedlni Letnisku. Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim, rozwój aktywności ruchowej wśród dzieci oraz propagowanie zdrowego trybu życia. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała pani dyrektor ZSO Maria Staniszewska wspólnie
z v-ce Starostą Radomskim panem Waldemarem Trelką.

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Gra była zacięta i wyrównana ale prowadzona z duchem fair play. Nie brakowało pięknych akcji i bramek oraz efektownych parad bramkarzy.
Nasi sportowcy wywalczyli
9 miejsce w roczniku 2002 oraz
5 miejsce w roczniku 2000.

Oficjalnego zakończenia turnieju i wręczenia pucharów, medali, dyplomów oraz statuetek dokonał Wójt Gminy Jedlnia Letnisko pan Piotr Leśnowolski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy panem Jerzym Chrzanowskim, panią Dyrektor ZSO Marią Staniszewską i Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji panem Maciejem Frączkiem.