Turniej Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym

W czwartek 18 kwietnia 2013 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Daniel Białas,
Michał Dulęba oraz Przemysław Góźdź pod opieką pani Joanny Bernadzikiewicz-Zielonki, wzięła udział
w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniejowe potyczki składały się z trzech konkurencji: testu z zakresu przepisów ruchu drogowego, rowerowego toru przeszkód oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Każdy uczestnik samodzielnie rozwiązywał test oraz pokonywał tor przeszkód. Natomiast udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej odbywało się drużynowo. Konkurencja teoretyczna (test) przeprowadzona była w Publicznej Szkole Podstawowej nr 34, a konkurencje praktyczne (tor przeszkód, pierwsza pomoc) na terenie Aquaparku - Radom.

W imprezie wzięły udział 33 drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjów. W kategorii szkół podstawowych reprezentacja naszej szkoły zajęła
VII miejsce.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom.

Organizatorem turnieju i fundatorem nagród był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. Patronatem eliminacje objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty, Starosta Powiatu radomskiego oraz Prezydent Miasta Radomia.