Przedstawienie teatralne "Śpiąca królewna"

Dnia 26 kwietnia 2013 roku w budynku „małej szkoły” odbyło się przedstawienie teatralne pt.: „Śpiąca królewna”. Wzięli w nim udział uczniowie klasy II a, II b i II c, których przygotowały pani Dorota Kamienik oraz pani Beata Nosowicz.

Na zakończenie pani dyrektor Aneta Mazur pogratulowała występującym uczniom za wysoką jakość artystyczną przedstawienia. Podziękowania pani dyrektor złożyła również na ręce pani Doroty Kamienik i pani Beaty Nosowicz
za przygotowanie uczniów i dekoracje.

Nie był to jednak premierowy występ małych aktorów. 04 kwietnia 2013 roku wystawili oni swoje przedstawienie w Zespole Szkół Specjalnych Nr 2 w Radomiu. Gospodarze serdecznie i ciepło powitali małych aktorów, nagradzając ich gromkimi brawami. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.