Rozdanie odznaczeń

W poniedziałek 21 października 2013r. grupa pracowników naszej szkoły uczestniczyła w obchodach Dnia Edukacji Narodowej zorganizowanego w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Spotkanie prowadziła Pani Dorota Sokołowska Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Radomiu. W uroczystości wzięli udział: Pan Jacek Kozłowski Wojewoda Mazowiecki oraz Pan Karol Semik Mazowiecki Kurator Oświaty. Uroczystości towarzyszył i ją uświetniał chór szkolny „Kantylena”, działający przy Zespole Edukacji Gimnazjalnej i Podstawowej w Makowcu. Podczas tego spotkania odznaczeniami zostało uhonorowanych 246 nauczycieli i pracowników oświaty w tym 9 pracowników naszej szkoły: 8 nauczycieli i 1 pracownik obsługi. Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Pani Renata Gorlicka-Krajewska, Pani Małgorzata Kaleta, Pani Zofia Stachowicz oraz Pani Grażyna Ogorzałek. Srebrny Medal za Długoletnią Służbę odebrała Pani Marta Nowak, Pani Teresa Strzelecka oraz Pan Marek Motyka. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczona została Pani Wicedyrektor Edyta Sodel. Medalem Komisji Edukacji Narodowej wyróżniona została Pani Danuta Dujka.

Wyróżnionym pracownikom naszej szkoły tym pedagogicznym i niepedagogicznym serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.