Otwarta lekcja edukacji polonistycznej

18 grudnia 2013 roku odbyła się lekcja otwarta w klasie II a z edukacji polonistycznej. Temat zajęć: Pamiętamy o innych i wręczamy prezenty. Prowadząca zajęcia pani Anna Bobrowska wykorzystała umiejętności uczniów w zakresie posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno – komunikacyjnymi.

Zajęcia przeprowadzone były metodami aktywnymi, uczniowie korzystali m.in. z tablicy interaktywnej i multibooka „Elementarz XXI wieku” wyd. Nowa Era.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń nauczycieli na temat możliwości wykorzystania nowoczesnych środków dydaktycznych w edukacji wczesnoszkolnej i efektów pracy z nimi.

Zajęcia obserwowała dyrektor szkoły pani Aneta Mazur, wicedyrektor pani Edyta Sodel oraz nauczyciele: pani Aleksandra Świdzikowska, pani Joanna Porzyczka, pani Dorota Kamienik, pani Małgorzata Kaleta, pani Beata Nosowicz, pani Marta Nowak, pani Apolonia Piasek, pani Grażyna Ogorzałek, pani Urszula Śliwa.(a.b.)