Sprawozdanie z akcji

„I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

W dniach 20.11. – 06.12.2013 roku w naszej szkole przeprowadzona została akcja „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Włączyli się do niej uczniowie, rodzice i nauczyciele. Jej głównym celem było rzeczowe wsparcie osób najbardziej potrzebujących, a szczególnie dzieci. Zebrane dary (odzież, zabawki, maskotki, przybory szkolne, książki, słodycze) przekazane zostały mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy, uczniom oddziału specjalnego z naszej szkoły, a także do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wierzbicy na ręce pani kierownik Ilony Czarneckiej.

Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali kupony mikołajkowe, które wzięły udział w losowaniu prezentu „Niespodzianki”. Dnia 17.12.2013 roku szczęśliwy kupon trafił do Nikoli Głowackiej, uczennicy klasy IIIb.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji za okazaną pomoc rzeczową i wsparcie.

Organizatorzy: Marta Słyk, Iwona Kamińska