Opłatkowe spotkanie z seniorami

14 stycznia 2014 roku na Opłatkowe spotkanie z seniorami przybyli mieszkańcy  Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy oraz babcie i dziadkowie uczniów naszej szkoły.

Miłych gości powitała dyrektor szkoły pani Aneta Mazur, a Wójt gminy pan Dariusz Myśliwiec złożył zebranym życzenia noworoczne, do których przyłączyła się sekretarz gminy pani Monika Banaczek. Ks. kan. Jan Chodelski odczytał fragment Ewangelii według św. Łukasza o narodzeniu Jezusa i życzył obecnym błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.

W miłej, świątecznej atmosferze, przy  zastawionych tradycyjnymi potrawami stołach i po złożeniu sobie życzeń, goście obejrzeli „Jasełka na wesoło” w wykonaniu uczniów klasy II a. Występ małych aktorów wywołał uśmiech i łzy wzruszenia, a niepowtarzalną atmosferę tego spotkania podkreślała dekoracja sali, kolędy i pastorałki.

Spotkanie jest kontynuacją wieloletniej tradycji szkoły, a mogło odbyć się dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrekcji szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi.

Anna Bobrowska