Zabawa karnawałowa

18 stycznia 2014 roku w odpowiednio udekorowanej sali gimnastycznej w budynku „małej szkoły” odbyła się karnawałowa zabawa dla uczniów klas I-III. Ponad 100 dzieci pięknie przebranych za różne postacie ze świata bajek brało udział w imprezie.

W trakcie zabawy opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowawcy klas I-III pani Małgorzata Kaleta, pani Grażyna Ogorzałek, pani Urszula Śliwa, pani Anna Bobrowska, pani Apolonia Piasek, pani Beata Nosowicz, pani Dorota Kamienik i pani Marta Nowak.

Rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla każdej z klas, a oprawą muzyczną zajął się kolejny raz DJ Mateusz, który swoim śpiewem i muzyką rozruszał całą salę. Uczestnicy zabawy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, po krótkim odpoczynku wracali do domów. (a.b)