Laureat konkursu przyrodniczego

W dniu 12 marca uczeń klasy VIa - Mateusz Drabik został zwycięzcą XI edycji konkursu przyrodniczego pod hasłem „Wspaniałości przyrodnicze Europy – nasze Mazowsze”. W finale tego konkursu naszą  szkołę reprezentowali także: Zuzanna Kwiatkowska – uczennica klasy Vb oraz Filip Gryz – uczeń klasy VIa.

48 uczniów z 16 zgłoszonych szkół naszego powiatu zmagało się z 50 - minutowym testem, którego treści dotyczyły flory, fauny i atrakcji turystycznych Mazowsza, Polski i Europy.

Konkurs odbywał się w Starostwie Powiatowym w Radomiu i wzorem lat ubiegłych jego organizatorami byli: Międzypowiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu z siedzibą w Iłży, Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu.

Nagrody ufundowane przez starostę radomskiego wręczał i gratulował zwycięzcom wicestarosta radomski pan Krzysztof Górak.

Wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu bardzo gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.