I DZIEŃ WIOSNY

21 marca 2014 roku uroczyście świętowaliśmy nadejście Wiosny. W sali gimnastycznej budynku przy ulicy Krasickiego 38 odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy I A i I C pod kierunkiem nauczycieli wychowawców: pani Małgorzaty Kalety i pani Urszuli Śliwy. Wiersze i piosenki nawiązywały oczywiście do rozpoczynającej się pory roku. Występujące dzieci ubrane były w stroje ptaków, jak wróbel czy bocian. Pojawiły się też żabki, wiewiórka, kret, a nawet sama Pani Wiosna. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I - III, nauczyciele, rodzice oraz zaproszone specjalnie na tę okazję przedszkolaki. Tego dnia nasi mali goście i ich opiekunowie mieli możliwość zwiedzić budynek szkoły, by przekonać się, że panuje tu miła, serdeczna atmosfera. Po części artystycznej, wszyscy uczestnicy, wraz z kolorową marzanną, przeszli ulicami Wierzbicy, wydając gromkie okrzyki na cześć Wiosny. To był bardzo wesoły dzień i taki też nastrój udzielił się wszystkim, biorącym udział w zabawie.