XI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

"Jedlnia Cup 2014"

W dniu 28 marca 2014 r. odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jedlni Letnisku XI Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców ,,Jedlnia Cup 2014” o puchar Starosty Radomskiego w roczniku 2001 i młodsi. Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim, rozwój aktywności ruchowej wśród dzieci oraz propagowanie zdrowego trybu życia. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała dyrektor ZSO pani Maria Staniszewska. Do turnieju zgłosiły się drużyny z 6 szkół powiatu radomskiego, mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce w turnieju.

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kibiców, gra była zacięta i wyrównana, ale prowadzona z duchem fair play. Nie brakowało pięknych akcji i bramek oraz efektownych parad bramkarzy. Wielkie gratulacje zebrał Filip Gryz, który został królem strzelców turnieju. Opiekę nad uczniami sprawował pan Sławomir Goliński.