"Trzecioteścik"

z OPERONEM

10 kwietnia 2014 roku uczniowie klas trzecich naszej szkoły po raz pierwszy zmierzyli się z prawdziwym „egzaminem”, pisząc o godzinie 9.00 Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM.

Do sprawdzianu, który przeprowadzony był w trzech odrębnych salach przystąpiło 16 uczniów klasy III a, 18 uczniów klasy III b i 18 uczniów klasy III c. Nad prawidłowym przebiegiem sprawdzianu czuwali nauczyciele wychowawcy: pani Beata Nosowicz, pani Dorota Kamienik i pani Marta Nowak oraz członkowie komisji: pani Zofia Stachowicz, siostra Wiesława Kasacka, pani Arleta Strzelec i pan Kamil Stani. Obecna również była dyrektor szkoły pani Aneta Mazur, która życzyła uczniom „połamania pióra” i uśmiechu podczas „trzecioteściku”.