Wycieczka

do teatru i muzeum

W piątek 11 kwietnia 2014 roku uczniowie klas I a, I b, I c i III b wzięli udział w wycieczce do Radomia. W Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego obejrzeli spektakl pt: „Tygrys Pietrek”, pełną przygód opowieść o małym strachliwym tygrysku, który próbuje nauczyć się odwagi. Urocze, mądre, zabawne i wzruszające przedstawienie podobało się wszystkim oglądającym. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się do Muzeum im. Jacka Malczewskiego, gdzie mogli podziwiać kilka wystaw przyrodniczych min. „Paleontologia i genealogia ziemi radomskiej”, „Środowiska przyrodnicze Ziemi Radomskiej”, „Gabinet XIX-wiecznego Przyrodnika”. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele wychowawcy: pani Małgorzata Kaleta, pani Grażyna Ogorzałek i pani Urszula Śliwa.