Konkurs Logopedyczny

Zapraszamy do udziału w I Szkolnym Logopedycznym Konkursie Plastycznym pt. „Jedno słowo – kilka znaczeń”. Celem konkursu jest rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie z trudnościami w mówieniu, prezentacja swoich umiejętności i zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy.

Regulamin:

1. Temat konkursu: „Jedno słowo – kilka znaczeń”.

2. Czas trwania: 29.04.2014r. do 19.05.2014r.

3. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I – III i dzieci niepełnosprawnych.

4. Na konkurs należy przygotować prace plastyczne ilustrujące słowa mające to samo brzmienie lecz kilka znaczeń.

5. Format pracy: A4. Technika: dowolna.

6. Każda praca powinna być zaopatrzona z tyłu w metryczkę. Metryczka powinna zawierać: imię i nazwisko dziecka, wiek (klasa).

7. Praca powinna być wykonana przez uczestnika samodzielnie i dostarczona do logopedów szkolnych (Marta Słyk, Iwona Kamińska) do sali terapeutycznej w małej szkole do dnia 19 maja 2014r.

8. Wyłonienie zwycięzcy i ogłoszenie wyników nastąpi 21 maja 2014r.

Organizatorzy:

mgr Marta Słyk, mgr Iwona Kamińska