Dzień Matematyki
w klasach I - III

W środę 7 maja 2014 roku w budynku szkoły przy ul. Krasickiego odbył się Szkolny Dzień Matematyki. Z tej okazji klasa Ic pod opieką wychowawcy pani Urszuli Śliwy, przygotowała krótki występ artystyczny. Klasy drugie i trzecie zmagały się z trudnymi zagadkami matematycznymi, a zadaniem pierwszaków było ułożenie tangramów. Wszyscy biorący udział w zabawie poradzili sobie znakomicie. Kolejnym punktem programu było wręczenie dyplomów i nagród za prace plastyczne wykonane z figur geometrycznych, którego dokonały pani dyrektor Edyta Sodel oraz pani Urszula Śliwa. Uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki. Tego dnia uczniowie mogli przekonać się, że matematyka to nie tylko „suche liczby” i trudne zadania, ale wspaniała zabawa i pasjonująca przygoda.