JESTEŚMY WICEMISTRZAMI!

Wielkie gratulacje dla piłkarzy Naszej Szkoły, którzy zajęli II miejsce w Międzypowiatowym finale w mini piłce nożnej chłopców. Finał odbył się 12 maja 2014 roku.

Radość i zadowolenie mieszało się z niedosytem i rozczarowaniem po ostatnim gwizdku sędziego w meczu z PSP nr 6. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 a to oznaczało zajęcie drugiego miejsca. Przegraliśmy nie z przeciwnikiem tylko z regulaminem rozgrywek bo tylko dzięki większej ilości strzelonych bramek PSP nr 6 zajęło I miejsce. Trudno było szukać radości na twarzach naszych zawodników zaraz po meczu, pojawiła się ona dopiero podczas ceremonii wręczania pucharów i medali za zajęcie II miejsca i zdobycie tytułu Wicemistrza.

Warto dodać, że Nasi chłopcy w całych rozgrywkach począwszy od eliminacji do samego finału nie przegrali żadnego meczu.

Ten sukces to zasługa ogromnej pracy jaką uczniowie wkładali na lekcjach wychowania fizycznego doskonaląc swoje umiejętności.

Reprezentacja naszej szkoły występowała w następującym składzie:

Damian Fituch – bramkarz
Bartłomiej Czubak – obrońca