Absolwenci pożegnali szkołę

27 czerwca 2014 roku uczniowie klas szóstych podczas uroczystej akademii z udziałem zaproszonych gości i rodziców pożegnali dyrekcję, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz kolegów i koleżanki z klas młodszych.

Akademię otworzyła pani dyrektor Aneta Mazur, która przywitała zaproszonych gości i zaprosiła do obejrzenia poloneza - tradycyjnego tańca polskiego oraz części artystycznej przygotowanej przez uczniów klas szóstych, przygotowanej pod nadzorem pana Sławomira Golińskiego i pani Renaty Syta.

Po części artystycznej uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe za wysokie osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie. Nie obyło się bez wzruszeń i łez szczęścia. Z rąk pani dyrektor Anety Mazur rodzice uczniów ze średnią powyżej 4,75 otrzymali Listy Gratulacyjne. Ponadto pani dyrektor podziękowała rodzicom za okazaną pomoc oraz wsparcie szkoły i wręczyła im Podziękowania. Pan wójt Dariusz Myśliwiec ufundował i wręczył nagrody rzeczowe w postaci piłek do gry najlepszym sportowcom. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymał uczeń klasy VI a Mateusz Drabik. To szczególne wyróżnienie przyznawane jest uczniowi kończącemu szkołę z najwyższą średnią.