Siatkarskie święto -

My też kibicujemy!!!

Wrzesień to nie tylko czas pierwszych dni w szkolnych ławkach, ale również początek wspaniałych Mistrzostw Świata w piłce siatkowej. Zmagania toczyć się będą od 30 sierpnia do 21 września w Polsce. W tym czasie rozegrane zostaną 103 mecze.

Jak przystało na prawdziwych kibiców i miłośników siatkówki również My uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy weźmiemy czynny udział w kibicowaniu i wspieraniu naszych wybitnych siatkarzy. W każdy dzień rozgrywania meczu Polaków uczniowie Naszej szkoły zobowiązani są do noszenia barw narodowych oraz kulturalnego kibicowania podczas pobytu w szkole.

Kibicuj z nami - Bo Wszyscy jesteśmy drużyną narodową!!!

Akcję wspiera Pani dyrektor Aneta Mazur, nauczyciele wychowania fizycznego oraz U.K.S. Gepard.