Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego

10 września 2014 r. uczniowie naszej szkoły wybrali opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Największą sympatię i zarazem liczbę głosów otrzymali pan Sławomir Goliński, pan Kamil Stani, pani Renata Gorlicka-Krajewska oraz pani Grażyna Ogorzałek. Wyżej wymienili nauczyciele w roku szkolnym 2014/2015 będą wspomagać pracę uczniów w Samorządzie Uczniowskim. Nad demokratycznym przebiegiem głosowania czuwała komisja, w skład której weszły uczennice klasy VI b: Natalia Gos i Nadia Piątkowska. Ze strony nauczycieli opiekę sprawowały: pani Grażyna Chyb, pani Anna Bobrowska, pani Renata Syta oraz pani Urszula Śliwa, a także pani dyrektor Aneta Mazur. Nowi opiekunowie będą czuwali nad organizacją i sprawnym przebiegiem wyborów do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.