II Bieg po zdrowie

Już po raz drugi odbył się masowy bieg uliczny pod hasłem „Bieg po zdrowie” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy.

W dniu 3 października 2014 roku o godzinie 10:00 rozpoczęło się prawdziwe święto biegowe w naszej szkole. Do udziału w biegu udziału w biegu na ulicy J. Krasickiego zgłosiło się ponad 150 uczniów naszej szkoły oraz pracownicy i nauczyciele, z panią dyrektor Anetą Mazur na czele.

Podczas imprezy odbyły się dwa biegi: pierwszy na dystansie 0,6km dla uczniów z klas I -III oraz bieg główny na dystansie 1,2km dla pozostałych uczestników.

Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem miejscowej społeczności, która żywiołowo dopingowała młodych sportowców. Były medale, dyplomy, słodkości i radość uczestników po przekroczeniu linii mety.

Impreza została zorganizowana dzięki przychylności pani dyrektor oraz głównemu sponsorowi - U.K.S. Gepard. Do zobaczenia za rok!!!!!