Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

10 X 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły pani Aneta Mazur przywitała zgromadzonych na sali gości i zaprosiła do obejrzenia akademii przygotowanej przez uczniów klasy: IIa i IIIa  pod kierunkiem pani Małgorzaty Kaleta i pani Anny Bobrowskiej.

Mali artyści słowem i piosenką uświetnili ten wyjątkowy dzień. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie uroczystości nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali od uczniów: piękne, zdrowe, polskie jabłka.

Ksiądz dziekan Jan Chodelski i przewodnicząca Rady Rodziców pani Aneta Wakuła, złożyli najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Kierownik Referatu Oświaty pani Teresa Łyżwa odczytała życzenia od Wójta Gminy Wierzbica pana Dariusza Myśliwca. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich pracowników szkoły.

Dyrektor szkoły pani Aneta Mazur podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienne zaangażowanie, wręczyła nagrody i wyróżnienia za pracę oraz życzyła wielu sił i wytrwałości. Dyrektor szkoły poinformowała zebranych o przyznaniu nagrody Mazowieckiego Kuratora Oświaty dla pani Zofii Stachowicz i o przyznaniu nagrody wójta gminy dla pani Anny Bobrowskiej.