Ślubowanie Pierwszaków, anno Domini 2014

Dnia 24 października 2014 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy odbyło się ślubowanie klas pierwszych, w którym wzięło udział 67 uczniów. W uroczystości wzięli udział Rodzice oraz goście zaproszeni w osobach Wójta Gminy Wierzbica pana Dariusza Myśliwca, sekretarz Urzędu Gminy pani Moniki Banaczek oraz Dyrektor Publicznego Przedszkola im. Jana Brzechwy pani Stanisławy Myszki. Uczniowie pięknie zaprezentowali się w programie artystycznym. Następnie złożyli ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów naszej szkoły, którego dokonały dyrektor pani Aneta Mazur i wice-dyrektor pani Edyta Sodel. Po zakończeniu uroczystości dzieci udały się wraz ze swoimi wychowawcami paniami: Beatą Nosowicz, Dorotą Kamienik i Martą Nowak na słodki poczęstunek.