II miejsce podczas III Rajdu Gimnazjalistów Wierzbickich

W dniu 24 października 2014 roku 21 uczniów naszej szkoły, pod opieką pani Sylwii Siwiorek i pana Kamila Stani, wzięło udział w III Rajdzie Gimnazjalistów Wierzbickich. Trasa rajdu prowadziła z Dąbrówki Warszawskiej do Stanisławowa, następnie Podgórek i Zalesic. Uroczyste zakończenie rajdu odbyło się w hali Publicznego Gimnazjum w Wierzbicy. Podczas rajdu uczestnicy zapoznali się z miejscami upamiętniającymi wydarzenia związane z II wojną światową. Wszyscy w doskonałych humorach dotarli do Publicznego Gimnazjum w Wierzbicy, gdzie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów: wiedzy o PTSM i spostrzegawczości na trasie oraz konkursu na hasło propagujące zdrowy styl życia.

Nasza drużyna zajęła II miejsce w konkursie wiedzy o PTSM i spostrzegawczości na trasie.

Nagrody wręczyli dyrektor Publicznego Gimnazjum pan Tomasz Jarzembiński, prezes PTSM pani Justyna Wulkiewicz i przewodnicząca Rady Gminy Wierzbica pani Aldona Dzik.