Zabawa choinkowa

W sobotę - 10 stycznia 2015 roku - uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli bawili się podczas zabawy choinkowej. Dziewczęta z MOW w Wierzbicy są częstymi gośćmi w małej szkole i tym razem też aktywnie włączyły się w zabawę. Uczniowie klas I-III wykazali się ogromną wyobraźnią w doborze barwnych kostiumów karnawałowych.

Radio Kraków ofiarowało naszej szkole kilkaset balonów, którymi udekorowana została sala gimnastyczna. Za gest serca bardzo dziękujemy. Każdy uczeń na pamiątkę balu otrzymał granatowy balonik.

Nad oprawą muzyczną tradycyjnie czuwał DJ Mateusz zapewniając świetną zabawę, humory dopisały wszystkim uczestnikom. Zmęczeni tańcami uczestnicy balu mogli posilić się słodką przekąską.