„Be fit and healthy”

27 lutego 2015 roku odbyło się przedstawienie prozdrowotne „Be fit and healthy” przygotowane przez uczniów klas 2b, 2c, 3a oraz 3b pod kierunkiem nauczycieli języka angielskiego. Uczniowie przypomnieli, co należy jeść i jakie sporty należy uprawiać, aby być zdrowym i sprawnym fizycznie. Uczniowie śpiewając piosenki i recytując wierszyki przypomnieli, że sport to również wspaniała zabawa. Natomiast uczniowie klasy 3a zaprosili wszystkich do gimnastyki śródlekcyjnej. Przedstawienie było niezwykłą lekcją języka angielskiego, gdyż wszystkie wierszyki , scenki i piosenki były wykonane w języku angielskim. Widzowie poznali nowe słownictwo. Mamy nadzieję, że wiele porad zostanie w pamięci.

Przedstawienie przygotowały nauczycielki języka angielskiego pani Arleta Strzelec i pani Renata Syta w ramach programu „Forma na talerzu” i współpracy z panem Sławomirem Golińskim.