Dzień otwarty

dla 6 i 7-latków

Dnia 24 marca 2015 roku dzieci 6 i 7 letnie gościły w „małej szkole”. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wyposażona jest nasza szkoła. Wiele radości wyzwoliła zabawa w bardzo dobrze wyposażonej świetlicy.

Każde dziecko mogło spróbować swoich możliwości pisząc lub rysując na tablicy interaktywnej.

Z wielką ochotą rysowali na tradycyjnej, magnetycznej tablicy.

Dzieci miały możliwość obejrzenia wszystkich sal lekcyjnych, sali komputerowej i sali gimnastycznej.

Chętnie wzięli udział w zabawie ruchowej „Stary niedźwiedź”.

Z zaciekawieniem i radością przedszkolaki skorzystały z możliwości „Magicznego dywanu”.

Na zakończenie wizyty nasi goście otrzymali smaczne, polskie jabłka, które zjedli z wielkim apetytem.

Korzystając z ładnej pogody, w drodze powrotnej do przedszkola dzieci spędziły miło czas na szkolnym placu zabaw.