II Szkolny Konkurs Logopedyczny

26 maja 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego przy ulicy J. Krasickiego 38 odbył się II Szkolny Konkurs Logopedyczny pod hasłem „Rerki, kapki, szumki, syczki – tak ćwiczą nasze języczki”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I – III i oddziału specjalnego. Podczas tej wspólnej, pełnej wrażeń zabawy uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe i plastyczne. Wykazali się dużą wiedzą przyrodniczą. Zmagali się z ćwiczeniami logopedycznymi i zagadkami, które zaprezentowali uczniowie klas pierwszych, podczas krótkiego występu artystycznego, pod nadzorem logopedów szkolnych, pani Marty Słyk i pani Iwony Kamińskiej. Wśród laureatów konkursu plastycznego znaleźli się: Natalia Syta z kl. IIb i Hubert Syta z kl. Ib (I miejsce), Justyna Zawisza z kl. IIb (II miejsce) i Oliwia Krawczyk z kl. Ia (III miejsce). Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, słodycze i upominki rzeczowe, które wręczyła dyrektor szkoły, pani Aneta Mazur.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe prace plastyczne, które uświetniły cały konkurs logopedyczny i były ozdobą sali.