Wycieczka do Farmy Iluzji

Dnia 27 maja 2015 roku uczniowie klas 2b, 2c i oddziału specjalnego wraz z wychowawcami: panią Grażyną Ogorzałek, panią Urszulą Śliwą, panią Joanną Porzyczką, panią Iwoną Kamińską oraz rodzicami panią Bertą Krawczyk i panią Renatą Wiatr, odwiedzili Farmę Iluzji w Mościskach. Chociaż pogoda nie dopisała, to wszyscy bawili się wspaniale. Magia czekała niemal na każdym kroku. Uczniowie mieli okazję pobawić się przy lewitujących kuleczkach, zajrzeć do Studni Nieskończoności czy doświadczyć wrażenia lewitacji w Tunelu Zapomnienia. Niesamowitych wrażeń dostarczyła Latająca Chata Tajemnic, gdzie nawet kula bilardowa poruszała się wbrew grawitacji - pod górę. Wiele emocji wzbudziło przejście przez Lustrzany Labirynt czy wizyta w tajemniczym Pokoju Amesa, gdzie na chwilę można było stać się olbrzymem, a zaraz potem krasnoludkiem. Uczestnicy mogli doświadczyć niesamowitych przeżyć iluzjonistycznych podczas lekcji iluzji na wesoło i przekonać się, że czasem nasz umysł też płata figle. Pełen wrażeń dzień zakończył się posiłkiem w restauracji McDonalds.