Turniej Piłki Nożnej Chłopców

W dniu 28 maja 2015 roku odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców w Publicznej Szkole Podstawowej w Polanach. Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim, rozwój aktywności ruchowej wśród dzieci oraz propagowanie zdrowego trybu życia. W turnieju uczestniczyły 4 szkoły z naszej gminy, a mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce w turnieju.

1. PSP Zalesice – PSP Wierzbica 0-1

2. PSP Łączany – PSP Polany 0-1

3. PSP Wierzbica – PSP Polany 1-0

4. PSP Zalesice – PSP Łączany 1-0

5. PSP Łączany - PSP Wierzbica 0-2

6. PSP Zalesice – PSP Polany 0-1

1. PSP Wierzbica 9 pkt. 4-0

2. PSP Polany 6 pkt. 2- 1

3. PSP Zalesice 3 pkt. 1-2

4. PSP Polany 0 pkt. 0-4

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kibiców, gra była zacięta i wyrównana, ale prowadzona z duchem fair play. Nie brakowało pięknych akcji i bramek oraz efektownych parad bramkarzy. Wielkie gratulacje zebrał Radek Opaliński, który w roli bramkarza nie stracił gola.

Najlepszy strzelec turnieju –Igor Warda, PSP Wierzbica  bramki.

Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju – Maciej Czarnota, PSP Wierzbica 4 bramki.

Najlepszy bramkarz turnieju – Radosław Opaliński, PSP Wierzbica.

Reprezentacja uczniów z naszej szkoły wystąpiła w składzie: Adrian Stanisławek IVA, Igor Ankurowski IVA, Mateusz Wakuła IVA, Radosław Opaliński VA, Adam Jaworski VA, Maciej Czarnota VA, Maciej Kawecki VA, Patryk Lis VA, Bartosz Skrzek VA, Igor Warda VB.

Opiekunem uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego był nauczyciel wychowania fizycznego pan Kamil Stani.